YUKARI
telefon
Organik kozmetik, ürünler içeriklerinde zararlı olduğu düşünülen ve bilinen içeriklerin olmadığı, yoğun oranda organik tarım ürünü bitkilerin özlerini barındıran kozmetik ürünlere denir. Bu ürünler yasalar gereği sertifikalı olmak zorundadırlar.  Laber olarak uzun yıllardır bu alanda çalışan ülkemizin öncü üretici firmasıyız. Bugüne kadar yüzlerce sertifikalı organik kozmetik üretip, belgelendirdik. 

Tüm dünya da organik kozmetik ürünler sağlıklı yaşamın bir parçası olarak görülmektedir. 

Bu sayfada size etkili ve sağlıklı sertifikalı organik kozmetik çözümleri sunuyoruz.
 

IVA NATURA ORGANİK TONİK 50 ML

Iva Natura
Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van gölünün kaynak yerinden alınan mineralli su ile hazırlanmıştır. Van gölü kaynaklarından alınan mineralce zengin su ile üretilmiş organik yüz temizleme toniği cildinizi derinlemesine temizler ve besler.
19,00 ₺ 19,00 ₺

IVA NATURA ORGANİK BEBEK YAĞI

49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK BEBEK LOSYONU

59,90 ₺ 59,90 ₺

KAMPANYALI ÜRÜN

Iva Natura
42,00 ₺ 62,00 ₺

IVA NATURA ORGANİK LEKE KARŞITI KREM 50 ML

Iva Natura
Yaban mersini özleri ile zenginleştirilmiştir. Cildi yenilemeye ve beyazlatmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımda, ciltte sonradan oluşmuş ton bozukluklarının giderilmesinde yardımcıdır. Temizlenmiş cilde, sabah akşam ince bir tabaka halinde uygulanır.
63,38 ₺ 84,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ GECE KREMİ 50 ML

Iva Natura
Kültür resitali olan Hakkari Yüksekova’nın Cilo buzul dağının korunaklı ve dirençli eteklerinden toplanmış Ölmez çiçek özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Hakkari ilinden toplanan Ölmez çiçek, zengin Flavanoid içeriğine sahiptir. Antıoxidant özelliğine sahip olan Ölmez çiçek genç kalma sırrı olarak bilinir. Gece bakımı ile ertesi güne canlı bir yüzle uyanmanıza yardımcı olur.
79,90 ₺ 79,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK MASAJ PEELİNGİ 150 ML

Iva Natura
Her metrekaresi mineral içeren ve tuzun en yoğun olarak bulunduğu Tuzluca’nın tuz mağaralarından elde edilen kaya tuzu ile hazırlanmıştır. Tuzluca’nın sanayi ve yerleşimden uzak korunaklı mağaralardan elde edilmiş kaya tuzu mineral bakımından zengindir. Cildi yenilemeye ve derinizin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur.
59,90 ₺ 59,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU 250 ML

Iva Natura
Munzur Çayının sarp vadileri aşarak beslediği binden fazla bitkiye ev sahipliği yapan Munzur vadisinden toplanan Munzur Geveni bitki özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Tunceli Munzur bölgesinden toplanan Geven, Antioksidan olan Bio-Flavanoid yönünden zengindir. Antialerjk özelliği sayesinde cilt bakımında tercih edilmektedir. Vücudunuzun nefes almayan bölgelerinin nem dengesini korumaya yardımcıdır.
54,50 ₺ 54,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK SİYAH ŞAMPUAN 400 ML

Iva Natura
Kars'ın sanayi ve yerleşimden uzak el değmemiş bakir coğrafyasından toplanmış Isırgan Otu özleri ile hazırlanmıştır. Kars’ın soğuk tepelerinden toplanan Isırgan otu ile hazırlanmış organik siyah şampuan beyazlamış saçlar da etkili sonuçlar veriri.
49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK GÖZ KREMİ (3 ETKİLİ, GÖZALTI TORBA VE MORLUK KARŞITI) 30 ML

Iva Natura
Samandağ Biberi, vitaminler ve capsicum yönünden zengin içeriklidir. Düzenli kullanımda göz çevresinin yenilenmesine, yorgunluk izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Sabah akşam kullanımına uygundur. Temizlenmiş göz çevresine uygulanır.
119,90 ₺ 119,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK SERTİFİKALI AKNE KARŞITI KREM 50 ML

Iva Natura
Anadolu’nun mitoloji beşiği Çanakkale’den başlayıp Edremit Körfezine doğru uzanan bölgedeki dünyanın en çok oksijen barındıran Kaz Dağlarının bulunduğu alanda toplanan boz Ardıç Ağacının yaprakları ve Karekafes otları özleriyle hazırlanmıştır. organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Çanakkale’den toplanan Karakafes otu allantoin yönünden zengindir ayrıca Karakafes otu yenileyici özelliği sahip beyaz kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur.
79,90 ₺ 79,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK ANTİ-AGİNG KREM (YAŞLANMA KARŞITI) 50 ML

Iva Natura
Bitki özleri ile zenginleştirilmiş formülasyona sahiptir. Düzenli kullanımda cildin canlı görünmesini destekler. Cildi nemlendirirken aynı zamanda kırışıkların oluşmasını azaltmaya yardımcıdır.. Temizlenmiş ve tonik uygulanmış cilde sabah akşam kullanımı önerilir.
89,90 ₺ 89,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK BEYAZLATICI KREM 50 ML

Iva Natura
Meyan kökü ile zenginleştirilmiştir. Cildin renk tonunu gidermeye ve cildi beyazlaştırmaya yardımcıdır.Düzenli kullanımda daha aydınlık bir cilt görünümünü destekler.Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde ince bir tabaka halinde uygulanır, sabah akşam kullanımı önerilir.
89,90 ₺ 89,90 ₺

IVA NATURA SERTİFİKALI ORGANİK DUŞ JELİ (DİNLENDİRİCİ EFEKT) 400 ML

Iva Natura
Her mevsim yeşil kalan Toros Dağları ve Akdenizin verimli ovaları ile beslenen Göller bölgesinde yetişen lavanta özü ile hazırlanmıştır. Göller bölgesinden toplanan Lavantalardan elde edilmiş özlerle hazırlanmış organik duş jeli, rahatlatıcı etkisi ile yorgunluk hissinizi azaltmaya yardımcıdır.
39,90 ₺ 39,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK DUŞ JELİ (ANTİOKSİDAN ETKİLİ) 400 ML

Iva Natura
Anadolunun en yeşil ve en çok yağış alan ili Rize'nin yerleşimden uzak korunaklı çay bahçelerinden özenle toplanmış Yeşil çay biitkisinin özleri ile hazırlanmıştır. Rize Çayeli’nden toplanan Yeşil Çay yaprakları antioksidan yönünden zengindir. Vücudunuzun yenilenmesine yardımcı olur.
29,93 ₺ 39,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK BEBEK ŞAMPUANI 400 ML

Iva Natura
Şehir gürültüsünden sanayiden uzak korunaklı doğası ile Karadeniz sularına uzanan Yıldız Dağlarının yamaçlarından toplanan Rezene bitki özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Yıldız Dağlarından toplanan Rezene bitkisi özleri ile güçlendirilmiş, bebeğinizin hassas cildine uyum sağlayan formülü ile tamamen organik sertifikaya uygun olarak üretilmiştir. Formül organik papatya özü ile desteklenmiştir.
49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK PİŞİK KREMİ 100 ML

Iva Natura
Binlerce yıllık tarihi ile pek çok medeniyete beşiklik etmiş Anadolu’nun küçük kasabası Darende’nin verimli ovalarından toplanmış Darende Kantaronu özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Malatya Darende ilçesinin korunaklı tepelerinden toplanan Darende Kantaronu Flavanaoid bakımından zengindir. Yüksek oranda Flavanoid içermesi anti-inflamatuvar özelliğini artırmıştır. Tahriş olmuş cildin yenilenmesine ve beslenmesine yardımcı olur.
44,50 ₺ 44,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK MAKYAJ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 100 ML

Iva Natura
Medeniyetlerin yerleşkesi olan Konya’nın verimli ovalarında yetiştirilen; doğu ve batı kültürünü bünyesinde buluşturan Konya Meyan bitkisi özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi İle üretilmiştir. Yerleşim ve sanayiden uzak Konya ovasından toplanan Pıtrak Meyanı zengin Glycyrrhetic acid & Flavinoids içeriğine sahiptir. Pıtrak Meyanı melanin oluşumunu inhibe eder.
59,90 ₺ 59,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK ŞAMPUAN (BESLEYİCİ VE KURU SAÇLAR İÇİN) 400 ML

Iva Natura
Bir yanı Anadolun eski uygarlıklarını barındıran Nemrut dağı bir yanı verimli ovaları besleyen Fırat Nehrine ev misafirliği yapan Adıyaman'dan toplanan At Kuyruğu bitki özlerinden hazırlanmıştır. Adıyaman Nemrut Dağı eteklerinden toplanan At Kuyruğu bitkisi, K, Flavanoid ve özellikle Slica içermektedir. Saç folikullerinin ve saç derisini beslemeye, nem dengesini sağlamaya yardımcıdır.
49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK SAÇ KREMİ (KURU SAÇLAR İÇİN BESLEYİCİ) 250 ML

Iva Natura
Ege sularının Akdeniz iklimi ile buluştuğu İzmir'de akarsuların beslediği verimli alanlardan toplanan Zeytin özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi İle üretilmiştir. İzmir yöresinden toplanmış zeytinlerin özleri zengin mineral içeriği ve antioksidan özelliğiyle kuru saçların onarılmasına yardımcı olur.
54,50 ₺ 54,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK ŞAMPUAN (GÜNLÜK KULLANIM İÇİN) 400 ML

Iva Natura
Bulutları delen zirvesi ve tepesinden eksik omayan kar ile Anadolunun en yüksek dağlarından biri olan Erciyes Dağının yamaçlarında toplanan Erciyes Kekik bitkisinin özleri ile hazırlanmıştır. Kayseri Erciyes Dağından toplanan Kekiklerden elde edilen Thymol saç derisinin besin ve nem dengesini sağlayarak kuru saçların canlılık kazanmasına yardımcı olur.
49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK SAÇ KREMİ (GÜNLÜK BAKIM İÇİN) 250 ML

Iva Natura
Anadolu’nun en hızlı ve korunaklı nehri olan Çoruh Nehrinin aktığı derin vadilerden toplanan Kekik özleri ile hazırlanmıştır. Çoruh nehrinin aktığı vadilerden toplanan kekiklerden elde edilen thymol saç derisinin besin ve nem dengesini sağlayarak kuru saçların canlılık kazanmasına yardımcı olur.
54,50 ₺ 54,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ GÜNDÜZ KREMİ 50 ML

Iva Natura
Buğday Ruşeymi ile zenginleştirilmiştir. Cildinizin günlük bakımını yaparken aynı zamanda nemlendirmeye yardımcıdır. Temizlenmiş cilde, güne başlarken bir miktar krem masaj yapılarak uygulanır. Makyaj altı bazı olarak kullanılabilir.
79,90 ₺ 79,90 ₺

IVA NATURA SERTİFİKALI ORGANİK EL KREMİ 75 ML

Iva Natura
Dört mevsimi aynı gün içinde yaşayabileceğiniz Anadolunun kıyı şehri Antalya'nın su tutma kapasitesi yüksek bol humuslu topraklarında yetiştirilen mandalina çiçeğinin özlerinden hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Antalya’dan mevsiminde toplanan mandalina çiçeği özleri eşsiz kokuya ve mandalina zengin C vitaminine sahiptir. Elinizi nemlendirmeye ve günlük bakımını yapmaya yardımcıdır.
39,90 ₺ 39,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK KREM PEELİNG 100 ML

Iva Natura
Yerleşimden uzak korunaklı Tuz Gölü’nden toplanan tuzlarla hazırlanmıştır. Volkanik olaylar sonucu oluşmuş Tuz Gölü’nden elde edilmiş tuzlar mineral bakımından zengindir. Cildi yenilemeye ve derinizin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur.
49,90 ₺ 49,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK SAÇ MASKESİ 250 ML

Iva Natura
Defne efsanesinin yaşandığı ve adını bu efsaneden alan Harbiye Şelale Sularının beslediği Defne özlerinden hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Hatay Harbiye Şelale sularıyla beslenen patikalarından toplanan defne yaprağı özleri ile hazırlanmış organik saç maskesi saç ve saç derinize komple bir bakım yapmanıza yardımcı olur.
64,90 ₺ 64,90 ₺

IVA NATURA ORGANİK SİYAH MASKE 250 ML

Iva Natura
Bir yanda kan kırmızı yediverenleri bir yanda yağan karı ile kökleri milattan önceki yıllara dayanan Diyarbakır’ın verimli ovalarından elde edilen çobansüzgeci özleri ile hazırlanmıştır. Diyarbakır ilinden toplanan çobansüzgeci bitkisi Askorbic Acid, Vit C, Saponin yönünden zengindir. Derinlemesine temizlik ve beyazlık sağlar.
84,50 ₺ 84,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK TONİK 150 ML

Iva Natura
Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van gölünün kaynak yerinden alınan mineralli su ile hazırlanmıştır. Van gölü kaynaklarından alınan mineralce zengin su ile üretilmiş organik yüz temizleme toniği cildinizi derinlemesine temizler ve besler.
48,50 ₺ 48,50 ₺

IVA NATURA ORGANİK SIVI SABUN 400 ML

Iva Natura
Muhteşem akan su anlamına gelen Bartın Çayının beslediği vadilerde toplanan Sabun Otu özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir. Bartın ilinin sanayiden uzak bölgesinde toplanan Sabun Otu doğal bir sabun görevi görür, el ve yüz derinizi derinlemesine temizler.
37,00 ₺ 37,00 ₺
yeni

IVA NATURA ORGANİK TONİK 50 ML

Iva Natura
19,00 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK BEBEK YAĞI

49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK BEBEK LOSYONU

59,90 ₺
HEMEN AL
yeni
%32

KAMPANYALI ÜRÜN

Iva Natura
62,00 ₺
42,00 ₺
HEMEN AL
yeni
%25

IVA NATURA ORGANİK LEKE KARŞITI KREM 50 ML

Iva Natura
84,50 ₺
63,38 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ GECE KREMİ 50 ML

Iva Natura
79,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK MASAJ PEELİNGİ 150 ML

Iva Natura
59,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU 250 ML

Iva Natura
54,50 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SİYAH ŞAMPUAN 400 ML

Iva Natura
49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK GÖZ KREMİ (3 ETKİLİ, GÖZALTI TORBA VE MORLUK KARŞITI) 30 ML

Iva Natura
119,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SERTİFİKALI AKNE KARŞITI KREM 50 ML

Iva Natura
79,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK ANTİ-AGİNG KREM (YAŞLANMA KARŞITI) 50 ML

Iva Natura
89,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK BEYAZLATICI KREM 50 ML

Iva Natura
89,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA SERTİFİKALI ORGANİK DUŞ JELİ (DİNLENDİRİCİ EFEKT) 400 ML

Iva Natura
39,90 ₺
HEMEN AL
yeni
%25

IVA NATURA ORGANİK DUŞ JELİ (ANTİOKSİDAN ETKİLİ) 400 ML

Iva Natura
39,90 ₺
29,93 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK BEBEK ŞAMPUANI 400 ML

Iva Natura
49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK PİŞİK KREMİ 100 ML

Iva Natura
44,50 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK MAKYAJ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 100 ML

Iva Natura
59,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK ŞAMPUAN (BESLEYİCİ VE KURU SAÇLAR İÇİN) 400 ML

Iva Natura
49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SAÇ KREMİ (KURU SAÇLAR İÇİN BESLEYİCİ) 250 ML

Iva Natura
54,50 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK ŞAMPUAN (GÜNLÜK KULLANIM İÇİN) 400 ML

Iva Natura
49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SAÇ KREMİ (GÜNLÜK BAKIM İÇİN) 250 ML

Iva Natura
54,50 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK NEMLENDİRİCİ GÜNDÜZ KREMİ 50 ML

Iva Natura
79,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA SERTİFİKALI ORGANİK EL KREMİ 75 ML

Iva Natura
39,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK KREM PEELİNG 100 ML

Iva Natura
49,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SAÇ MASKESİ 250 ML

Iva Natura
64,90 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SİYAH MASKE 250 ML

Iva Natura
84,50 ₺
HEMEN AL

IVA NATURA ORGANİK TONİK 150 ML

Iva Natura
48,50 ₺
HEMEN AL
yeni

IVA NATURA ORGANİK SIVI SABUN 400 ML

Iva Natura
37,00 ₺
HEMEN AL
Ücretsiz Kargo
Hediye Ürünler
İade ve Değişim
Canlı Destek
İndirimlerden İlk Siz Haberdar Olun!