YUKARI
telefon
Laber Keratin Ampül
60.00

Laber Keratin Ampül

Marka: Laber
Stok Kodu: 8680168551044
Teslimat Bilgisi: Stoktan Teslim
Para Puan: 4900 puan = 4,90 ₺
60,00 ₺


Saç ; perma , boyama, kurutma gibi işlemlerden ve aynı zamanda sıcak hava , soğuk hava ,güneş ışı radyasyon gibi dış faktörlere bağlı olarak zarar görür. Bir protein çözeltisi olan Keratin ampul, saçınızı tamir eder,saçınız üzerinde film oluşturur, saçınızı besler,saçınızın elastikiyetini artırır, kırılma riskiniz azaltır ve aynı zamanda saç kaybınızı azaltmaya yardımcı olur.    Sepete At
Hemen Al
Tavsiye Et


LABER KERATİN AMPUL


KULLANIM TAVSİYELERİ
 
İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN :
Saçınızın ihtiyacı miktarda Laber Şampuanı avucunuza aldıktan sonra 7 damla keratin ampul eklenilmesi önerilir.

YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN :
Saçınızın ihtiyacı miktarda Laber Şampuanı avucunuza aldıktan sonra 5 damla keratin ampul eklenilmesi önerilir.

İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN :
Saçınızın ihtiyacı miktarda Laber Şampuanı avucunuza aldıktan sonra 3 damla keratin ampul eklenilmesi önerilir.

Direkt uygulamada önerilen miktar ,

Uzun saçlar için 7 damla Keratin Ampul saça uygulanır ve yıkanır.

Kısa saçlar için ise 3 damla Keratin Ampul saça uygulanır ve yıkanır.

Kuru saçlara sahipseniz direkt uygulanılmaması önerilir.
 
NEDEN KERATİN AMPÜL?

Keratin kelimesi Yunanistan’da boynuz anlamına gelen keros’dan türemiştir. Cildin ectoderm tabakasından türeyen hayvansal kaynaklı proteindir.

İçeriği amino asitlerce zengin olup (asparticasid, glutamicasid, serine, histidin, glycine, threonine, arginine, alanine, thyrosine, valine, methionine, pheniylalanine, isoleucine, leucine, lysine, proline, cystine ) aynı zamanda disülfit bağlarını içerir. İnsan saçının aminoasit kompozisyonu ise sülfür amino asitlerin oranına göre nitelendirilir. İçeriğindeki sistin aminoasitisaçta bulunan sistin bağları güçlendirir. Bu durum ise saçın öz yapısını güçlendirir sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar.
Saç ; perma , boyama, kurutma gibi işlemlerden ve aynı zamanda sıcak hava , soğuk hava ,güneş ışı radyasyon gibi dış faktörlere bağlı olarak zarar görür.

Saçınızda film oluşması; saçınızda film oluşturması sayesinde saçınıza dışardan gelecek toz, kirli hava ve güneşin yıpratıcı etkilerine karşı bariyer oluşması demektir. Bu sayede bu zararlı etkiler saçınıza yaklaşmadan önce absorplanmış olur ve etkileri imha edilir.

Saçınızın elastikiyetinin artması; saçlarınızın diğer problemi kırılmalar ve çatlaklardır. Bu kırık ve çatlaklar saçı bakımsız, mat ve solgun gösterir. Elastikliğin artması demek fiziki koşullara karşı daha dayanaklı saçlar demektir. Saç kırılmalarını azaltmanın önemli bir yöntemi de saçın elastik yapısını güçlendirmeden geçer.

Bir protein çözeltisi olan Keratin ampul, saçınızı tamir eder,saçınız üzerinde film oluşturur, saçınızı besler,saçınızın elastikiyetini artırır, kırılma riskiniz azaltır ve aynı zamanda saç kaybınızı azaltmaya yardımcı olur.    

İÇERİK:
Hydrolyzed Keratin
Yorum Yaz


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.

Bu ürüne ait açıklamaların, fiyatın veya diğer özelliklerin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Hata Tipleri : 
* E-Posta Adresiniz : 
Mesajınız : 
getir_captcha

Bu ürün 53,622 defa görüntülenmiştir.

Ücretsiz Kargo
Hediye Ürünler
İade ve Değişim
Canlı Destek
İndirimlerden İlk Siz Haberdar Olun!