YUKARI

Hakkımızda


Laber;

Kurucumuz Kimyager Levent Kahrıman’ın çocukluk yıllarını geçirdiği doğanın içinden, hayalini kurduğu doğal ve sağlıklı kozmetik ürünleri, aldığı kimya eğitimi ile hayata geçirdiği, organik, doğal, vegan ve yenilikçi kozmetik ürünler üreten bir firmadır.  

Bugüne kadar 75 üzerinde marka altında 700 civarında farklı kozmetik ürünü üreten Laber, ülkemiz kozmetik ürünlerine değer katabilmek için bir çok sosyal projeyi de desteklemektedir. Özellikle kozmetik tarımı yapılmasını teşvik edip, ülkemiz bitkileri ile anılacak dünyanın ilk kozmetik markası olan İva Natura’yı tüketicinin ilgisine ve kullanımına sunmuştur. Anadolu bitkileri teması ile adeta ülkemizin bir kozmetik bitki haritasını çıkarmıştır. Kozmetik ürünler ve Anadolu bitkileri ile ilgili ilk kez kısa film yarışması düzenleyerek, ülkemiz de üretilen ürünlerin hikayelerini geniş çevrelerin duymasını bilmesini hedeflemiştir. Bu site de Laber çatısı altında üretilen kozmetik ürünlere ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve etkili kozmetik ürünlerimizi satın alırken aynı zamanda ülkemizin topraklarında yetişecek yeni bir bitkinin de tohumunu atmış oluyorsunuz.

Keyifli alışverişler dileriz. 
Ücretsiz Kargo
Hediye Ürünler
İade ve Değişim
Canlı Destek