YUKARI

İade Şartları


Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri iade edebilmeniz için öncelikle tahrabitına ve bozulmasına sebep olmadan size gönderilmiş orjinal ambalajı ile varsa yanında aksesuarı ya da hediyesi ile birlikte teslim almış olduğunuz gibi ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren maksimum (14 gün) içerisinde UPS kargo ile tarafımıza karşı ödemeli gönderebilirsiniz.
 
İade ve değişimleriniz için geri gönderilerinizin kargo ücretleri yukarıda belirtilen kargo şirketi aracılığıyla gönderildiği takdirde Labermarket karşılar. Siparişlerinizi teslim alırken öncelikle kargonuzun tahrip ve deforme olmamış olmamasına bakınız. Unutmayın kı bu kontrolü gerçekleştirmeden kargonuzu teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu beyan etmiş sayılırsınız.
 
Deforme olmuş olduğunu düşündüğünüz siparişlerinizi lütfen kargo firmasının personelinin önünde kargonuzu açarak tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade ediniz.
 
Labermarket.com den satın almış olduğunuz ürünler için iade ve değişim süreci maksimum 14  gündür. 14 günü geçen iade ya da değişim ürünleriniz maalesef kabul edilmeyecektir.
 
14 gün içerisinde tarafımıza gönderilen iade ya da değişim ürünlerinin bedelleri 14 gün içinde tarafınıza iade edilir.
Kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli yapılan alışverişlerde tarafımızdan hesabınıza ya da kredi kartınıza  iade yapılmış olmasına rağmen artı bakiye olarak göremeyebilirsiniz. Bu durum tamamen bankanızdan kaynaklanan  bir durumdur. Bu konuyla ilgili bankanızın müşteri hizmetleri departmanından yardım istemenizi öneririz.
 
Tüm iade şartlarının kabulu için; üründe ve ambalajında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip  kısacası ürünün görünümüne ve kullanımına engel oluşturabilecek tüm sorunlar için teslim ve iade hallerindeki farklılıklardan ötürü Labermarket tarafından iade kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak kullanıcıya geri gönderilecektir.
Ücretsiz Kargo
Hediye Ürünler
İade ve Değişim
Canlı Destek